Sistem Nasıl Çalışır ?

TRtransfer Dosya Gönderme Sistemi
Nasıl Çalışır?

Sistem öncelikle basit ve kullanışlıdır. Sistemin amacı çoğunluğun ihtiyacı olan Dosya Yükleme , Dosya Gönderme ve Dosya Paylaşma gereksinimi ücretsiz gidermesidir. Sistemi kullanmak için herhangi bir program, yazılım veya eklentiye gerek yoktur. Çok az da olsa bilgisayar deneyiminiz varsa kolaylıkla bu hizmet ile işinizi/işlerinizi halledebilirsiniz.

Sistemin diğerlerinden en büyük farkı ücretli sunulan çoğu özelliği TRtransfer bu özellikleri ücretsiz sunmaktadır.

Sistem belirli aktarıma ait dosyaları A noktasından B noktasına en hızlı, en kullanışlı ve en güvenli yolu izleyerek işlemi başarıya ulaştırır. Tabi TRtransfer bu işlemi gerçekleştirirken verileri şifreleyerek işler. TRtransfer , sistem üzerinden isterseniz bir dosya veya birden fazla dosyayı tek tık ile aktarmanıza olanak sağlar. Üstelik bu sistem günlük kullanıma uygun olup, gün içerisinde defalarca kullanabilirsiniz. Bu şekilde işlerinizi hızlı bir şekilde bitirirsiniz. Sistemin kullanıcılara sunduğu imkanlar oldukça faydalıdır.

TRtransfer ile aktardığınız dosyalar 7 gün içerisinde istediğiniz zaman (aktarım süresi dolmadan) ve istediğiniz cihazdan (bilgisayar, tablet veya cep telefonu) kolaylıkla indirebilirsiniz. Sistem her türlü cihazda sorunsuz çalışır.

Yeniliklerden Haber Al