Kullanım Şartları

TRtransfer Dosya Gönderme Sistemi
Kullanım Şartları

#Genel Şartlar

TRtransfer sistemi kullanılarak yüklenen tüm dosyaların içeriklerinden yükleyen kişi/kişiler sorumludur. TRtransfer'e Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı içerikler yüklenmesi kesinlikle yasaktır.

Yüklenen veya yüklenecek olan dosyalar T.C Yasalarına uygun, kişilik haklarına saldırı içermeyen ve telif hakkı ihlalinde bulunmayan içeriklerden oluşmalıdır. TRtransfer sitesine yüklenen içeriklerden dolayı oluşacak maddi/manevi zararlardan kullanıcıların kendileri sorumludur, Kullanıcı telif hakkı başka kişi/kurum da olan dosyaları yüklemeyeceğini kabul eder.

Torrent dosyaları, oyun/program crackleri veya bunları sağlayan içerikler, telif hakkı bulunan müzik, video veya resim dosyaları, erotik/pornografik içerik barındıran dosyalar, şiddet/aşağılama veya bunu teşvik eden içerik, uyuşturucu veya benzeri maddelere teşvik eden içerikler ile rahatsız edici içerikler şikayet üzerine veya genel kontroller üzerine içerik sahibine haber vermeksizin geri dönüşümü imkansız kılacak şekilde sunucularımızdan silinir.

TRtransfer, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

TRtransfer üzerinden indirilen veya yüklenen tüm içeriklerden kullanıcılar sorumludur. TRtransfer ve yönetimi sitesine herhangi bir şekilde dosya yüklemez ve dosya paylaşmaz. Onun için indirilen veya yüklenen tüm içeriklerden TRtransfer sorumlu tutulamaz.

TRtransfer içerisinde bulunan dosyaları kendi sistemi ve değerli kulanıcıları için virüs taramasından geçirir ama bunu garanti etmez. Onun için indirdiğiniz dosyaları kullanmadan önce mutlaka tekrar virüs taramasından geçirmelisiniz, aksi durumda TRtransfer oluşabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz.

TRtransfer'e yüklediğiniz dosyaların süresi dolduğunda sebep belirtmeksizin TRtransfer sistemi tarafından silinir ve kullanıcı herhangi bir hak iddia edemez.

TRtransfer sistemi kullanan kullanıcıların IP kayıtları güvenlik amaçlı tutulmaktadır. Hukuksal bir talep gelmesi durumunda Türkiye Cumhuriyeti resmi kurumları ile paylaşılabilir.

T.C yasalarını ihlale eden, özel hayatın gizliliğine aykırı, kullanım şartlarımızı aykırı vb yasal olmayan durumlarla ilgili bildirimlerinizi İletişim sayfasından bizlere bildirebilirsiniz.

TRtransfer sistemini kullananlar yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılırlar.

#Dipnot: TRtransfer bir dosya depolama sitesi değildir. TRtransfer dosya gönderme ve dosya aktarma sitesidir. Yüklenen tüm dosyaların belli bir ömrü vardır ve süresi dolan tüm dosyalar silinir.

Yeniliklerden Haber Al