TRtransfer ve Ekibi
Hakkında

TRtransfer

TRtransfer hizmeti bir girişimci öğrenci projesidir. Bu doğrultuda Dosya Yükleme , Dosya Gönderme ve Dosya Paylaşma hizmeti belli bir ihtiyacı karşılamak için oluşturulmuştur. Bu hizmeti kullanarak kolaylıkla istediğiniz kişi/kişilere (maximum 10 alıcı) kişisel veya resmi dosyalarınızı (fotoğraf, video, ses dosyaları, metin belgesi ve sıkıştırılmış dosyalar) gönderebilir, yükleyebilir veya paylaşabilirsiniz. Dosyalarınızı bir veya birden fazla kişiye kolaylıkla aktarabilirsiniz veya aktarımı bağlantı olarak seçip elde etmiş olduğunuz bağlantıyı istediğiniz kişisel web sitelerinde yada sosyal medya sitelerinde kolaylıkla paylaşabilirsiniz. Basit kullanımı sayesinde herkesin her türlü cihazlarla (Bilgisayar, Tablet ve Cep Telefonu) erişim sağlayabilir. Basitlik temel ilkemizdir.

Hızlı ve Güvenli

TRtransfer Ekibi olarak hız ve güvenlik işlemlerine son derece önem veriyor ve bu aşamada çeşitli güncellemeler yapıyor ve ek önlemler alıyoruz. Kulanıcılarımızın verilerini koruyor ve işlemlerini çok hızlı yapmaları için sürekli çalışıyoruz. TRtransfer üzerinden dosyalarınızı çok hızlı ve son derece güvenli bir şekilde yükleyebilir, gönderebilir, paylaşabilir ve ya atarabilirsiniz. Üstelik tüm bu hayat kurtaran işlemleri diğer sitelere aksine biz ücretsiz sunuyor ve güvenliliğini sağlamaya çalışıyoruz

Dosya Gönder

Veri Güvenliliği

Kişisel verilerin kullanıcılarımız için ne derece önemli olduğunun farkındayız. Bu yüzden kullanıcılarımıza ait olan verilerin güvenliği ve gizliliği konusunda son derece titiz davranıyoruz. Gizlilik Sözleşmemizde de belirttiğimiz gibi, TRtransfer'e girdiğiniz veriler sizin mülkiyetinizdedir. TRtransfer olarak bu mülkiyetinizi korumakla yükümlü olduğumuzu biliyor ve bu konuda çeşitli güvenlik tedbirleri alıyoruz. O yüzden sistem içerisindeki (e-posta, şifre, dosya, kredi kartı vs.) verilerinizi SSL sertifisı (HTTPS) ile korunmaktadır.

Misyonumuz

TRtransfer Ekibi olarak bu alanda en iyisi olmak ve maxsimum kullanıcı memnuniyeti sunmak, Dosya transferi konusunda akla gelecek ilk hizmet olma, gelişen teknolojiye ayak uydurup en iyi teknolojiyi kullanarak size daha iyi bir deneyim sunmak isteriz. Bu konuda ekibimiz 7/24 sistemi geliştirmek için çalışıyor olacaktır.

Bizler Kimiz

Bizler TRtransfer Ekibi olarak küçük ama tatlı bir girişimci öğrenci topluluğuz. Girişimci ruhumuz, farkındalık yaratma, belirli bir konu da hizmet vermek, özellikle tasarımcı kitlesini işini kolaylaştıracak işler yapıyoruz. Bu konuda sürekli kendimizi geliştiriyor ve güncelliyoruz. Elde ettiğimiz deneyimlerimizi sizin ihtiyaçlarınıza uygun kullanıyoruz.

Yaratıcı Reklamlar

TRtransfer sisteminde kullanıcı deneyimi ve tasarım endişesi güderek kullanıcıların tasarım zevkine uygun reklamlar oluşturmaya özen gösteriyoruz. Reklamlarımız kullanıcılarımızı rahatsız etmek bir yana dursun, onlara tasarım konusunda en iyi reklam ortamını sağlamaya çalışıyor olacağız. Reklamlarımız genellikle UI odaklı ve tam ekran görsellerinden oluşup arka planda yer olmaktadır.

Yenilikler

TRtransfer Ekibimiz yenilik konusunda oldukça istekli ve başarılıdır. Ekibimiz günümüz tasarım ve teknoloji trendlerini takip edip deneyimlediğinde bunu kendi sisteminde kullanırlar. Yenilik olmazsa olmazımıdır. Kullanıcı deneyimi ( UX ) alanında kullanıcı için eğer faydası olacaksa bunu sisteme entegre eder ve analiz işlemine başlar. Bu sayede sistemi daha da geliştirmeye çalışır.

Yeniliklerden Haber Al