TRtransfer

Buraya Bırakabilirsin!

0%

Dosya Yükleme

Hızlı ve sınırsız dosyalarınızı yükleyin

Dosya yükleme ve dosya aktarma işlemlerinizi basitçe halledin. Kullanımı oldukça basit olan TRtransfer sistemi size çok zaman kazandıracaktır.

Dosya Yükleme

TRtransfer ile dosya gönder ve ya dosya paylaş

TRtransfer özel anlarınızın fotoğraflarını, videolarını, müzik dosyalarını ya da kişisel ve proje belgelerinizi göndermek, yüklemek ve paylaşmak için hızlı, güvenli ve profesyonel bir dosya platformudur.

Kişisel ve ya resmi dosyalarınızı yükleyin ve arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız ve ya ailenizle paylaşın. Böylece herkes aynı dosyalara istedikleri cihaz ve istedikleri bölgeden hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilir ve dosyaları indirebilir

TRtransfer ücretsiz dosya yükleme, dosya paylaşma, dosya gönderme ve dosya aktarma servisidir. Ücretsizdir ve ücretsiz kalacaktır!

TRtransfer

Nasıl Dosya Gönderirim ?

Kullanıcılarımız iki farklı şekilde dosya yükleyebilir. İlki normal şekilde üye olmadan dosya yükleyebilir. İkincisi ise sisteme ücretsiz üye olup ya da üye ise giriş yapıp dosya yükleyebilir. Bizim önerdiğimiz ise üye olmasıdır. Üye olan kullanıcı aktarımlarını güvenli ve kolaylıkla yönetebilir ve daha bir çok özelliği ücretsiz kullanabilir

Dosyaları Seç

Yüklemek istediğiniz dosyaları Dosya Seç seçeneğine tıklayarak dosyaları tek tek ve ya çoklu seçerek dosya göndermenin ilk adımını başarılı şekilde tamamlamış olursun.